Züccaciye Raf Sistemleri

Züccaciye kelime anlamı olarak cam, porselen ve benzeri maddelerden yapılmış eşyalar demektir. Cam veya porselen türü eşyalar ya da aksesuarlar satan mağazalar züccaciyeye özel raflar yaptırmaktadır. Züccaciye raf sistemleri çok sağlam, kaliteli ve ürünü öne çıkaracak şekilde oluşturulmalıdır. Bu noktada raf sistemlerinin zücaciye ürünlerinin etkili bir düzeyde korunması için farklı ürünlerin devreye girdiklerini ifade etmek mümkün olmaktadır.

 

Camdan yapılmış ürünler veya porselen ürünleri özel bakım ve sergileme istemektedir. Hassas malzemeler olduğu için müşteriye güvenilir bir şekilde sunulmalıdır. Dolayısıyla ürünü güvenli bir şekilde taşıyacak raflar üretilmelidir. Züccaciye ürünleri son derece hassas ürünler oldukları için bu tür ürünler için tasarlanan raf sistemlerinin de üst düzeyde bir hizmet sunmaları şarttır. Ancak bu sayede söz konusu raf sistemlerinin üst düzeyde hizmet sunmaları mümkün olmaktadır.

Züccaciye Raf Sistemleri Modelleri

Züccaciye ürünleri sergilenirken mağazanın boyutuna ve ürünlerin türüne göre raflar yapılabilir. Örneğin renkli porselen ürünleri için sade renklerde veya şeffaf raflar tercih edilirken, camdan yapılmış ürünler için daha renkli ve hareketli raflar tercih edilebilir. Züccaciye raf sistemleri evlere dekorasyon amacıyla da yaptırılmaktadır.

Örneğin evin salonunun bir köşesine züccaciye rafları yaptırılarak, porselenden yapılan aksesuar, biblo veya camdan yapılan süsler koyulabilmektedir. Bu raflar dekoratif amaçlı kullanıldığında özel tasarımlarda ve modellerde üretilmektedir. İşletmelerin kullandığı züccaciye rafları için en önemli etken dayanıklı ve sağlam olmasıdır. Modellerinden bahsedilecek olursa;

·         Züccaciye ahşap raflar,

·         Züccaciye cam raflar,

·         Züccaciye demir raflar,

·         Züccaciye alüminyum raflar ve çeşitleri olarak sınıflandırılabilir.

Züccaciye Raf Sistemleri Üretimi

Züccaciye ürünlerini taşıyabilmek için özel raflar yapılmaktadır. Bu raflar genelde cam, ayna, metal ve ahşap malzemelerden üretilmektedir. Ürünlerin sergilendiği mağazalara göre raflar yapılmaktadır. Züccaciye raf sistemleri, mağazanın genişliğine, boyuna ve ürün kalabalığına göre yapılmaktadır. Sergilenen ürünün değerine göre de belirlenmektedir.

İşletme sahibinin isteği doğrultusunda en uygun ve dayanıklı raflar yapılarak müşterilerin dikkatleri çekilebilir. Genel olarak aynalı raflar kullanılmaktadır. Çünkü züccaciye ürünleri cam ve porselenden yapılan ürünlerdir. Bu ürünler aynalı raflarda en güzel şekilde sergilenmektedir. Şayet siz de zücaciye raf sistemlerine uygun fiyatlı bir şekilde sahip olmayı isterseniz hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz!

Züccaciye Raf Sistemleri Fiyatları

Mağazalara, marketlere veya evlere yapılan züccaciye raf sistemleri fiyatları sabit değildir. Ürünün ham maddesi baz alınarak fiyat ortaya konulmaktadır. Örneğin ahşap raflar cam raflara göre daha maliyetlidir. Fiyatlar, rafların boyutlarına göre de değişmektedir. Kullanılan malzeme, sergilenecek ürün, ortaya veya duvara yapılan ekstra raflar, mekanın tavan boyu, genişliği gibi özellikler dikkate alınarak fiyat belirlenmektedir.

Züccaciye rafları üreten firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Mağazayı, market, ofisi veya evi gördükten sonra ilgili ekip gerekli ölçüleri alır ve ardından istenilen tasarım doğrultusunda fiyat belirlemesi yapmaktadır. Böylece bu tür ürünlere avantajlı bir şekilde sahip olmanız da mümkün olacaktır.

Züccaciye Raf Sistemleri Reyonları

Reyonlar ürünlerin kategorilere ayrılarak sergilenmesine yarayan kısımlardır. Örneğin ham maddesi cam olan ürünler bir reyonda, ham maddesi porselen olan ürünler bir reyonda toplanarak sergilenir. Reyonlar müşterinin ilgisini çekmek ve kolaylıkla alışveriş yapmasını sağlamak için oldukça avantajlıdır.

 

Züccaciye raf sistemleri reyonları da bu doğrultuda üretilmektedir. Örneğin züccaciye ürünlerin sergileneceği bir reyon ahşap ve aynalı raflardan oluşturulabilir. Ya da yine demirden yapılmış raflar da kullanılabilir. Her reyon sergilenecek ürünü öne çıkaracak renkte ve malzemede yapılmalıdır. Evlerde kullanılan reyonlar da dekorasyonla uyum sağlamalıdır.