Unlu Mamül Reyonları

Pastane ve marketler unlu mamül reyonları bulunan başlıca yerlerdir. Aynı zamanda estetik bir görüntü sağlar. Ayrıca ürünlerinin birbirine karışmadan düzenli şekilde dizilmesine olanak tanır. Ne kadar lezzetli gıda ürünleri olsa da eğer herhangi bir düzen bulunmuyorsa gelen müşteriler tekrar gelmeyi tercih etmez. Çünkü bu şekil özensiz ve sağlıksızdır. Bundan dolayı unlu mamul reyonların üst düzeyde hizmet sunuyor olması, son derece önemlidir.

Modern mekanlarda içerlerinin tavanının led lambalar bulunur. Bu sayede ürünlerin rahatça görülmesi sağlanır. Daha fazla bilgi için iletişim adreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Unlu mamulleri gündeme geldiği zaman hassas bir şekilde korunması şart olan ürünler karşımıza çıkmaktadır. Unlu mamul reyonları farklı tasarımlarla desteklenen ürünlerdir.

Unlu Mamül Reyonu Modelleri

Camlı ya da camsız seçenekleri vardır. Camlı olanlar ürünler hem daha uzun süre hem de bozulmadan saklanabilme imkanı sunar. Kapaklı ya da kapaksız modeller mevcuttur. Kapaklı olanlar hijyeni sağlamak için daha fazla tercih edilir. Çünkü diğerlerinin içerisinde paketsiz ürünlerin bulunması durumunda tozlanması kaçınılmazdır.

Tek ya da iki kapılı unlu mamül reyonları modeller vardır. İhtiyaca göre hangisinin alınacağına karar verilebilir. Herhangi bir bölümlerinde poşetlik yer alır. Bunun sebebi alınacak ürünü içerisine koymaktır. İlginç tasarımlar ile karşılaşmak mümkündür. Bunlar kullanmanın nedeni satıcıların müşterilerin ilgilerini çekmek istemeleridir.

Örneğin bir kişi normalde ekmek almayacakken şekli ilginç gelen dolaptan dolayı o reyona yönelebilir. Almayı düşünmediği halde oradan ürün satın alınabilir. Böylece satıcıların istedikleri gerçekleşmiş olur. Tam da bu kapsamda unlu mamul reyonları yeni nesil üretim teknolojileriyle desteklenen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Unlu Mamül Reyonu Üretimi

Yapımlarında genellikle ahşap kullanılmaktadır. Bunun birçok nedeni vardır. Nedenlerin başında sağlıklı olması gelir. Yükseklikleri istenildiği boyutta üretilebilir. Genişliğine de karar vermek mümkündür. Kat sayısı da ihtiyaca göre belirlenir.  Mesela süper marketlerde büyük olan unlu mamül reyonları kullanılırken daha küçük işletmelerde tek kapılılar tercih edilmektedir.

Kapaklı olanlarda çoğunlukla cam vardır. Çünkü içerisindeki ürünlerin kolayca görülmesi sağlanmış olur. Ayrıca tek kullanımlık poşetler bulunur. Bu sayede kişiler ekmeğe temas etmeden poşette yerleştirebilirler. Firmamız unlu mamul reyonlarının tasarımı konusunda üst düzeyde bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır.

Unlu Mamül Reyonu Fiyatları

Hayatı kolaylaştıran ürünlerden olan unlu mamül reyonları günümüzde hemen hemen her satış firmasında kullanılmaktadır. Mahalle bakkallarında bile mutlaka vardır. Çünkü her bakkalda en fazla ekmek satışı yapılır. Bu yüzden bu ürünlere ihtiyaç vardır. Aşağıda fiyatlarında etkili olan faktörler aşağıda belirtilmiştir.

  • Uzunluğu
  • Genişliği
  • Raf sayısı
  • Yapıldığı malzeme
  • Şekil

Raf sayısı arttıkça haliyle talep edilen ücrette yükselir. Plastik seçenekler ile ahşapların ücretleri kesinlikle aynı değildir. Bunun esas sebebi sağlıklı olma durumudur. Ahşap sağlıklı olduğu için kişiler bunları kullanan yerlerden alışveriş yapmayı tercih eder. Çünkü ekmek, hamur işleri gıda ürünleri olduğundan dolayı temas ettikleri yerin hem temiz hem de sağlıklıdır.

Unlu Mamül Reyonları

İçerisinde paketli ürünlerin yanı sıra paketsizlerde yerleştirilebilir. Marketlerin fırın kısmında bulunur. Pastanelerde ise genellikle tezgahların arkasında yer alır. Bunun nedeni kimsenin dokunmamasını sağlamaktır. İçerisinde genellikle ekmekler yer alır. Kapaklı kısımlarda paketsiz ürünler yer alır. Açıklarda ise paketliler dizilir.

Piyasada unlu mamül reyonları seçeneklerinin satışını yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bunlardan birine karar vermeden önce dikkatli olmak gerekir. Yoksa mağdur olmanız kaçınılmazdır. Unlu mamul reyonları farklı tasarım özellikleri ve kullanım özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir.