Katlı Raf Sistemleri

Ürünlerin çeşidine ve yoğunluğuna bağlı olarak katlı raf sistemleri tercih edilmektedir. Katlı raf sistemlerinde, birden fazla raf kullanımı yapılmıştır. Böylelikle hem daha fazla ürün kullanımı hem de göze hitap etmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Depo ve benzeri alanın iki kat yahut üç kat daha fazla şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Alanı darlaştırmaması en avantajlı özellikleri arasında yer almaktadır.

Son dönemde katlı raf sistemlerinin depolarda çok fazla kullanılmaya başlanmış olduğu görülmektedir. Katlı özelliği sayesinde birçok ürün raflarda dizayn edilerek kolayca sergilenmektedir. Ayrıca deponun küçülmesinin önüne geçerek daha rahat alan sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bunlara ek olarak bir diğer bu tür ürünlerin güvenlik sağlama açısından da kolaylıklar sunmuş olduğu fark edilmektedir.

Katlı raf sistemlerine duyulan ihtiyaç her geçen gün itibariyle artış göstermektedir. Bu ihtiyacın karşılanmasına yönelik olarak firmamız her zaman geniş kapsamlı bir çalışmanın da merkezinde yer almaktadır. Böylece sizlere üst düzeyde bir hizmeti sunma kabiliyetine sahip olan firmamız; en nitelikli raf sistemlerini sizlerle buluşturmaktadır. Üstelik firmamız, bu tür ürünleri son derece uygun fiyat aralığında temin etmek konusunda üst düzeyde bir çalışmanın da merkezinde yer almaktadır.

Katlı Raf Sistemi Modelleri

Katlı raf sistemlerinin de kendi içerisinde modelleri bulunmaktadır. İki, üçlü hatta daha da fazla artacak şekilde bir raf ayarlaması yapılmıştır. Ürünün ana malzemesinde neler kullanıldığına dair bir detaylı inceleme yapıldığı zaman ise çelik, ahşap gibi malzemeler tercih edilmektedir. Depo, mağaza gibi çeşitli iş yerlerinizde kullanacağınız rafların çelikten mi ahşaptan mı olduğuna karar verebilirsiniz. Katlı raf sistemleriyle artık alanda daha güvenli bir kullanım olanağı sağlamış olabilirsiniz. Katlı raf özelliği sayesinde hızlı, temiz ve aynı zamanda da basit bir işlem sağlanmış olunur.

Katlı Raf Sistemi Üretimi

Katlı raf sistemini dilediğiniz her bir alanda gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz mümkündür. Depolama ve çalışma için özel olarak üretilen katlı raf sistemlerinin işlevsel yanlarından faydalanabilirsiniz. Birinci sınıf kalitede üretimi yapılan katlı raf sistemleriyle ortamın güvenli şekilde kullanılmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca ürün istifi de bu tür üretimi yapılan katlı raf sistemleriyle daha kolay hale getirilmektedir. Katlı raf sistemleri artık hayal etmiş olduğunuz düzeni yeniden alanınıza yayma konusunda etkin çözümler üretecektir. Her ne kadar modelde raf kullanımı fazla olsa da devrilme, düşme gibi sorunlar yaratmaz. Dayanıklı olmasından dolayı da depo ve benzeri ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler üretmektedir.

Katlı Raf Sistemi Fiyatları

Deponuzu daha tasarruflu şekilde kullanmanız son derece kolaydır. Özellikle depo alanı küçük olan yerlerde katlı raf sistemleri çok fazla ihtiyaç haline dönüşmektedir. Katlı raf sistemlerinin kullanılarak alanın verimli şekilde kullanılması sağlanmaya başlanır. Kat kullanımı sayesinde depolarda daha rahat hareket edebilme imkânı sınırlanmış olunur. Şüphesiz en güzel yanlarından biri hareket alanı kısıtlamasının olmamasıdır.

Katlı raf sistemleri gereksiniminde olanlar için fiyat konusu da önemlidir. Fiyat içinde makul düzeyde bir ücretlendirmeler yapılmaktadır. İstediğiniz raf sistem modeline göre haliyle ödeyeceğiniz tutarla ilgili olarak bir esneklik söz konusu olabilir. Lakin genel anlamda bakıldığında katlı raf sistemleriyle artık deponuzu daha kullanışlı hale dönüştürmeye başlamış olacaksınız.

Katlı Raf Reyonları

Katlı raf sistemleri, montaj ve demontaj yapılabilme özelliğine sahiptir. Buna göre istediğiniz her yere raf sistemlerini götürebilirsiniz. Depolarınızda bundan sonra maksimum verimlilik sağlamaya yardımcı olacaktır. Sık sık kullanmayı düşündüğünüz ürünlerinizi en alt reyonlara, stok yaptığınız ürünleri de en üst kata yerleştirebilirsiniz.